Műszaki projektmenedzser állás Hajdúböszörményben

Hajdúböszörményi telephelyű cégünkhöz keressük műszaki előkészítésben, gyártási projektek levezénylésében jártas új kollégánkat.

Feladatok

  • Projektek, termékek teljes körű menedzsmentje
  • Árajánlatok kidolgozása
  • A gyártási technológiák összefogása, koordinálása a projekt megvalósulása érdekében
  • Időhatékony, következetes kontroll megvalósítása a projekt sikeres zárása érdekében, projektkövetés
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, különböző szervezeti egységekkel (gyártás, kereskedelem, beszerzés)

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Precíz, folyamatszemléletű munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, érdekérvényesítő és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (elsősorban Microsoft Office programok)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás előny
  • Tervező/CAD programokban való jártasság előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!