Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelő állás hajdúböszörményi irodában

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúbüszörmény és környéke
2018. 07. 13. 09:11

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

szakképesítéssel, valamint gyakorlattal rendelkező munkatársat keres hajdúböszörményi irodában történő munkavégzéssel.

A leendő munkatárs feladatai:

• A magyar jogszabályok szerinti könyvelési feladatok elvégzése, számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
• Pénzügyi-számviteli zárási feladatok elvégzése, éves beszámolók készítése
• Adó- és egyéb bevallások, jelentések, beadványok elkészítése, benyújtása a hatóságok felé
• Bevallásokhoz, pályázatokhoz, jelentésekhez szükséges kimutatások

Elvárások:
• Mérlegképes könyvelői végzettség
• Termelő cég könyvelésében szerzett gyakorlat
• Felhasználó szintű számítástechnikai ismerete, magas szintű Excel tudás
• Megbízhatóság, pontos és precíz munkavégzés
• Gyakorlatias hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit nyújtunk:
• Versenyképes fizetés
• Alkalmazotti jogviszony
• Kulturált környezet
• Biztos háttér

Munkavégzés helye:
• Hajdúböszörmény

A jelentkezés módja:
Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét bérigény megjelölésével e-mailen a nagev@nagev.hu küldje be.

Kérjük levelében a tárgymezőbe feltüntetni szíveskedjen az alábbi szöveget: ”mérlegképes könyvelő”

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése